Tripal (4.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (93 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Refresh
eu: Berritu

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Database
eu: Datu-base

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Terms
eu: Terminoak

en: Example
eu: Adibide

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Clone
eu: Klonatu

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Set default
eu: Ezarri lehenetsia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Analysis
eu: Analisia

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Hide if empty
eu: Ezkutatu hutsik badago

en: %type_name: Create new content
eu: %type_name: Eduki berria sortu

en: %type_name: Edit own content
eu: %type_name: Norberaren edukia editatu

en: %type_name: Edit any content
eu: %type_name: Edozein eduki editatu

en: %type_name: Delete own content
eu: %type_name: Norberaren edukia ezabatu

en: %type_name: Delete any content
eu: %type_name: Edozein eduki ezabatu

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
