Tripal (4.0.0-alpha4) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: no
ht: Non

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Changed
ht: Chanje

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
