Tripal (4.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (110 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Required
lt: Privalomas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Terms
lt: Terminai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Set default
lt: Nustatyti numatytuoju

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: unlimited
lt: neribotas

en: Production
lt: Produkcija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Analysis
lt: Analizė

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: About
lt: Apie

en: Cardinality
lt: Kardinalumas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Errors
lt: Klaidos

en: Registration
lt: Registracija

en: Start Year
lt: Pradžios metai

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Experimental
lt: Eksperimentinė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: %type_name: Create new content
lt: %type_name: Sukurti naują turinį

en: %type_name: Edit own content
lt: %type_name: Redaguoti savo turinį

en: %type_name: Edit any content
lt: %type_name: Redaguoti bet kokį turinį

en: %type_name: Delete own content
lt: %type_name: Pašalinti savo turinį

en: %type_name: Delete any content
lt: %type_name: Pašalinti bet kokį turinį

en: The field name.
lt: Laukelio pavadinimas.

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
