Tripal (4.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (72 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Content
ms: Kandungan

en: Development
ms: Pembangunan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: yes
ms: ya

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: more
ms: lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Version
ms: Versi

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Test
ms: Ujian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Synonyms
ms: Sinonim-sinonim

en: Required
ms: Diperlukan

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: True
ms: Benar

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: Vocabularies
ms: Perbendaharaan kata

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Region
ms: Kawasan

en: Display
ms: Paparan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: Files
ms: Fail

en: no
ms: tidak

en: Created
ms: Diciptakan

en: URL alias
ms: Alias URL

en: Term
ms: Istilah

en: Term ID
ms: ID Istilah

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Details
ms: Butiran

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: Set default
ms: Setkan lalai

en: Size of textfield
ms: Saiz medan teks

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Publish
ms: Terbit

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Registration
ms: Pendaftaran

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: The maximum length of the field in characters.
ms: Kepanjangan maksimum medan mengikut askara.

en: Thousand marker
ms: Penanda ribuan

en: %type_name: Create new content
ms: %type_name: Ciptakan kandungan baharu

en: %type_name: Edit own content
ms: %type_name: Edit kandungan sendiri

en: %type_name: Edit any content
ms: %type_name: Edit mana-mana kandungan

en: %type_name: Delete own content
ms: %type_name: Padamkan kandungan sendiri.

en: %type_name: Delete any content
ms: %type_name: Padamkan mana-mana kandungan
