Tripal (4.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (146 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Help Text
nl: Helptekst

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Required
nl: Verplicht

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Refresh
nl: Verversen

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Terms
nl: Termen

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Targets
nl: Doelen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Set default
nl: Als standaard instellen

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Production
nl: Productie

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Relationships
nl: Relaties

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Analysis
nl: Analyse

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: About
nl: Over

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Number of results
nl: Aantal resultaten

en: Errors
nl: Fouten

en: Done.
nl: Voltooid.

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Start Year
nl: Beginjaar

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: In progress
nl: Bezig

en: Data Source
nl: Databron

en: ID Attribute
nl: ID-attribuut

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Field prefix
nl: Veld-voorvoegsel

en: Field suffix
nl: Veld-achtervoegsel

en: Progress
nl: Voortgang

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Column Name
nl: Kolomnaam

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: File Details
nl: Bestandsdetails

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: Submitter
nl: Indiener

en: Legend:
nl: Legenda:

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: %type_name: Create new content
nl: %type_name: Nieuwe inhoud aanmaken

en: %type_name: Edit own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bewerken

en: %type_name: Edit any content
nl: %type_name: Alle inhoud bewerken

en: %type_name: Delete own content
nl: %type_name: Eigen inhoud verwijderen

en: %type_name: Delete any content
nl: %type_name: Alle inhoud verwijderen

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: The field name.
nl: De veldnaam.

en: Third party settings
nl: Instellingen van derden

en: %type_name: View own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bekijken

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
nl: Kies de gewenste methode om suggesties voor automatische aanvulling te verzamelen. Hou er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken in sites met duizenden entiteiten.

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: Autocomplete matching: @match_operator
nl: Automatisch aanvullen-overeenkomst: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: No action performed.
nl: Geen actie uitgevoerd.

en: Unique name
nl: Unieke naam

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
nl: Het aantal suggesties dat getoond wordt. Gebruik <em>0</em> om de limiet te verwijderen.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
nl: Aantal suggesties bij automatisch aanvullen: @size

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij het renderen van de entiteit %entity_type: %entity_id, met het veld %field_name op de entiteit %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Renderen afgebroken.

en: Hide if TRUE
nl: Verberg indien WAAR

en: Hide if FALSE
nl: Verberg indien ONWAAR

en: Database table prefixes
nl: Database-tabelvoorvoegsels

en: Thousand Separator
nl: Duizendtal-scheidingsteken
