Tripal (4.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (111 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Required
sk: Povinné

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Database
sk: Databáza

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Authored by
sk: Autor

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Terms
sk: Termíny

en: Example
sk: Príklad

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Clone
sk: Klonovať

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Set default
sk: Predvoliť

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Production
sk: Produkcia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Registration
sk: Registrácia

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: %type_name: Create new content
sk: %type_name: Vytvoriť nový obsah

en: %type_name: Edit own content
sk: %type_name: Upraviť vlastný obsah

en: %type_name: Edit any content
sk: %type_name: Upraviť ľubovoľný obsah

en: %type_name: Delete own content
sk: %type_name: Odstrániť vlastný obsah

en: %type_name: Delete any content
sk: %type_name: Odstrániť ľubovoľný obsah

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
