Tripal (4.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Hidden
br: Kuzhet

en: About
br: Diwar-benn
