Tripal (4.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Required
de: Zwingend

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Display
de: Aazeig

en: Done
de: Erlediget

en: Term ID
de: Begriff-ID

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Set default
de: Standardwärt setze
