Tripal (4.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (47 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Weight
ka: წონა

en: Synonyms
ka: სინონიმები

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Done
ka: დასრულება

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Fields
ka: ველები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Details
ka: დეტალები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
