Triples field (1.0.0) - en to cy translation catalogue (32 entries)

en: list
cy: rhestr

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: On
cy: Ymlaen

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: Number
cy: Rhif

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Open
cy: Ar agor

en: Text
cy: Testun

en: no
cy: na

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Details
cy: Manylion

en: Table
cy: Tabl

en: Color
cy: Lliw

en: List type
cy: Rhestru y math

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Key
cy: Allwedd

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Ok
cy: Iawn

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Above
cy: Uwchben

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn

en: Decimal point
cy: Pwynt degol

en: Display as link
cy: Dangos fel dolen

en: Date and time
cy: Dyddiad ac amser
