Triples field (1.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: list
fil: listahan

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Key
fil: Susi

en: Date and time
fil: Petsa at oras
