Triples field (1.0.0) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: list
jv: daftar

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Open
jv: Dibuka

en: Text
jv: Teks

en: no
jv: ora

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Field type
jv: Jinis field

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Scale
jv: Skala

en: Details
jv: Lengkapé

en: Widget
jv: Piranti

en: Table
jv: Tabel

en: Color
jv: Kelir

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Rows
jv: Baris

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Key
jv: Kunci

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Decimal
jv: Desimal

en: Float
jv: Pecahan

en: Precision
jv: Ketepatan

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
jv: Junlah digit kanggo disimpen nang database, kalebu jumlah angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: Space
jv: Spasi

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: Date type
jv: Tipe data

en: Thousand marker
jv: Tandha ewonan

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.
