Triples field (1.0.0) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: no
mn: үгүй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Url
mn: Хаяг

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Color
mn: Өнгө

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Date and time
mn: Огноо цаг
