Triples field (1.0.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: list
nn: liste

en: yes
nn: ja

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: no
nn: nei

en: Date format
nn: Datoformat

en: Off
nn: Av

en: Details
nn: Detaljar

en: Table
nn: Tabell

en: Color
nn: Farge

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Rows
nn: Rader

en: Integer
nn: Heiltal

en: Hidden
nn: Skjult

en: Select list
nn: Listevalg

en: Above
nn: Over

en: Float
nn: Flyttal

en: Date and time
nn: Dato og tid
