Triples field (1.0.0) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Required
ps: غوښتى

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: no
ps: نه

en: Inline
ps: ننليكى

en: Scale
ps: درجه

en: Details
ps: سپړنې

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال

en: Color
ps: رنګ

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Rows
ps: کتارونه

en: Hidden
ps: پټ

en: Key
ps: کيلی

en: Ok
ps: سمه ده

en: Above
ps: پورته

en: Text area
ps: متن ځای

en: Space
ps: تشه

en: Columns
ps: ستنې

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Apostrophe
ps: غړوندى
