Triples field (1.0.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: no
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen
