Triples field (1.0.1) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Required
lv: Obligāts

en: Label
lv: Etiķete

en: Open
lv: Atvērts

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: no
lv: nē

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Field type
lv: Lauka veids

en: N/A
lv: N/P

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Scale
lv: Mērogot

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Widget
lv: Logrīks

en: Table
lv: Tabula

en: Color
lv: Krāsa

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Key
lv: Atslēga

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Ok
lv: Labi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Above
lv: Virs

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Space
lv: Atstarpe

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts
