Triples field (1.0.2) - en to am translation catalogue (30 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: Date
am: ቀን

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Float
am: ፍሎት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Decimal marker
am: የአስርዮሽ መለያ

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት

en: Thousand marker
am: የሺህኛ መለያ

en: On label
am: መሰየሚያው ላይ

en: Off label
am: ከመሰየሚያው ውጭ
