Triples field (1.0.2) - en to ca translation catalogue (81 entries)

en: list
ca: llista

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Number
ca: Número

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Required
ca: Necessari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Open
ca: Obert

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Date format
ca: Format de la data

en: Off
ca: Inactiu

en: Inline
ca: En línia

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: N/A
ca: No aplica

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Scale
ca: Escalar

en: Details
ca: Detalls

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Rows
ca: Files

en: Integer
ca: Enter

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Ok
ca: D'acord

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Above
ca: A sobre

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Float
ca: Coma flotant

en: Minimum
ca: Mínim

en: Precision
ca: Precisió

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
ca: El nombre total de dígits a emmagatzemar a la base de dades, incloent-hi els de la dreta del decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Space
ca: Espai

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Columns
ca: Columnes

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Boolean
ca: Booleà

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Display as link
ca: Mostra com un enllaç

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Definition list
ca: Llista de definició

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Thousand marker
ca: Indicador de milers

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: Unformatted list
ca: Llista sense format

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta

en: Apostrophe
ca: Apòstrof

en: Thin space
ca: Lleuger espai

en: Choose the type of date to create.
ca: Escolliu el tipus de data a crear.

en: Date only
ca: Només data

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre

en: "On" label
ca: Etiqueta per "Actiu"

en: "Off" label
ca: Etiqueta per "Inactiu"

en: On label
ca: Etiqueta per al valor actiu

en: Off label
ca: Etiqueta per al valor inactiu

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)

[ctx: decimal places]
en: Scale
ca: Escala
