Triples field (1.0.2) - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: list
hr: lista

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: On
hr: Uključi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Open
hr: Otvoreno

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: no
hr: ne

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Inline
hr: U istom redu

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: N/A
hr: N/D

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Details
hr: Detalji

en: Widget
hr: Cinculator

en: Table
hr: Tablica

en: Color
hr: Boja

en: List type
hr: Tip liste

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Key
hr: Ključ

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Above
hr: Iznad

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hr: Ukupan broj znamenki koje će se spremati u bazu podataka, uključujući i one desno od decimalnog zareza.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Space
hr: Razmak

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.
