Triples field (1.0.2) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Above
my: အပေါ်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
