Triples field (1.0.2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: list
or: ତାଲିକା

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
