Triples field (1.0.2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: list
sq: lista

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Required
sq: Kërkohet

en: no
sq: jo

en: Url
sq: Adresa Url

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: Color
sq: Ngjyra

en: Above
sq: Sipër

en: Date and time
sq: Data dhe ora
