Triples field (1.0.3) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Open
et: Avatud

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: no
et: ei

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Off
et: Väljas

en: Inline
et: Samal real

en: Field type
et: Välja tüüp

en: N/A
et: Puudub

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Table
et: Tabel

en: Color
et: Värv

en: List type
et: Loendi liik

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Integer
et: Täisarv

en: Hidden
et: Peidetud

en: Key
et: Võti

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Ok
et: Olgu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Above
et: Üleval

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Text area
et: Tekstiala

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Space
et: Ruum

en: Telephone
et: Telefon

en: Columns
et: Veerud

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: Display as link
et: Kuva lingina

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
et: Võimalike väärtuste nimekiri. Sisesta üks väärtus reale vormingus võtmeväärtus|nimetus.

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Thin space
et: Õhuke ruum

en: Choose the type of date to create.
et: Vali millist tüüpi kuupäeva luua.

en: Date only
et: Ainult kuupäev

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: "On" label
et: "Sees" oleku märgend

en: "Off" label
et: "Väljas" oleku märgend

en: On label
et: Sees oleku märgend

en: Off label
et: Väljas oleku märgend

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap
