Triples field (1.0.3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: list
kk: тізім

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Text
kk: Текст

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: Color
kk: Түс

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
