Triples field (1.0.5) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: list
af: lys

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: On
af: Op

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Required
af: Verplig

en: Table
af: Tabel

en: Color
af: Kleur
