Triples field (1.0.6) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: list
bg: списък

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Open
bg: Отвори

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: no
bg: не

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: Details
bg: Детайли

en: Table
bg: Таблица

en: Color
bg: Цвят

en: Hidden
bg: Скрит

en: Key
bg: Ключ

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Text format
bg: Текстов формат
