Triples field (1.0.6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: list
br: listenn

en: yes
br: ya

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
