Triples field (1.0.6) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: list
sl: seznam

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Number
sl: Številka

en: Link
sl: Povezava

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Open
sl: Odprto

en: Text
sl: Besedilo

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Inline
sl: V vrstici

en: Field type
sl: Tip polja

en: N/A
sl: N/D

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: Integer
sl: Celo število

en: Hidden
sl: Skrito

en: Key
sl: Ključ

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: About
sl: O modulu

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: Date and time
sl: Datum in čas
