Triple fields (1.0.7) - en to km translation catalogue (56 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Open
km: បើក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: no
km: ទេ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Color
km: ពណ៌

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Key
km: សំខាន់

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
km: ចំនួន​​​តួលេខ​សរុប​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​តួ​លេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ​ផង​ដែរ ។

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Space
km: ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
km: តម្លៃ​អប្បបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ ។ ទុក​ចន្លោះ ​សម្រាប់​គ្មាន​អប្បបរមា ។

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
km: តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន​អតិបរមា ។

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។
