Triple fields (1.0.8) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
