Triple fields (1.0.8) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
