Triple fields (1.0.8) - en to pl translation catalogue (94 entries)

en: list
pl: lista

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Number
pl: Liczba

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Required
pl: Wymagane

en: Label
pl: Etykieta

en: Open
pl: Otwarte

en: Text
pl: Tekst

en: no
pl: nie

en: Date format
pl: Format daty

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: Inline
pl: Przed polem

en: Field type
pl: Typ pola

en: N/A
pl: niedostępne

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Range
pl: Zasięg

en: Scale
pl: Skala

en: Details
pl: Szczegóły

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Table
pl: Tabela

en: Color
pl: Kolor

en: List type
pl: Typ listy

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Rows
pl: Wiersze

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Key
pl: Klucz

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Above
pl: Ponad polem

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Precision
pl: Dokładność

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr przechowywanych w bazie, włączając w to cyfry znajdujące się w części ułamkowej.

en: The number of digits to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr po przecinku.

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Space
pl: Odstęp

en: Telephone
pl: Telefon

en: Columns
pl: Kolumny

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: About
pl: O stronie

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Display as link
pl: Wyświetlaj jako odnośnik

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Field types
pl: Typy pól

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Date type
pl: Typ daty

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: Unformatted list
pl: Lista niesformatowana

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety

en: Display as inline element
pl: Wyświetl pola w jednej linii

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: First subfield
pl: Pierwsze pole

en: Second subfield
pl: Drugie pole

en: How many columns wide the textarea should be
pl: Szerokość obszaru tekstowego określona ilością kolumn.

en: How many rows high the textarea should be.
pl: Wysokość obszaru tekstowego określona ilością wierszy.

en: Enable row number column
pl: Włącz kolumnę z numerem wiersza

en: Number column label
pl: Etykieta kolumny z numerem

en: Thin space
pl: Mały odstęp

en: Choose the type of date to create.
pl: Wybierz typ tworzonej daty.

en: Date only
pl: Tylko data

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

[ctx: Sort order]
en: Order
pl: Kolejność

en: "On" label
pl: Etykieta dla stanu "włączone"

en: "Off" label
pl: Etykieta dla stanu "wyłączone"

en: On label
pl: Etykieta elementu w stanie włączonym

en: Off label
pl: Etykieta elementu w stanie wyłączonym

en: Text (formatted, long)
pl: Tekst (z formatowaniem, długi)

en: @title (value @number)
pl: @title (wartość @number)

[ctx: decimal places]
en: Scale
pl: Skala
