Triple fields (1.0.9) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: list
ast: llista

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Required
ast: Requeríu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Open
ast: Abrir

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: no
ast: non

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Field type
ast: Triba de campu

en: N/A
ast: N/D

en: Maximum
ast: Máximu

en: Scale
ast: Escalar

en: Details
ast: Detalles

en: Table
ast: Tabla

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Rows
ast: Fileres

en: Integer
ast: Enteru

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Key
ast: Llave

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios

en: Select list
ast: Esbilla
