Triple fields (1.0.9) - en to be translation catalogue (64 entries)

en: list
be: спіс

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Number
be: Нумар

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Open
be: Адкрыць

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: no
be: не

en: Date format
be: Фармат даты

en: Inline
be: Убудаваны

en: Field type
be: Тып поля

en: N/A
be: Не даступна

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum
be: Максімум

en: Scale
be: Маштаб

en: Details
be: Падрабязна

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Color
be: Колер

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Rows
be: Радкі

en: Integer
be: Цэлае

en: Hidden
be: Схаваць

en: Key
be: Ключ

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Above
be: Вышэй

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Minimum
be: Мінімум

en: Precision
be: Дакладнасць

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
be: Агульная колькасць лічбаў для захоўвання ў базе дадзеных, у тым ліку справа ад дзесятковай коскі.

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: Space
be: Прабел

en: About
be: Аб

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Display as link
be: Паказваць як спасылку

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Date and time
be: Дата і час

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: Date type
be: Фармат даты

en: Thousand marker
be: Тысячны маркер

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
be: Поле можа ўтрымліваць дазволеныя значэнні. Увядзіце адно значэнне на радок у фармаце ключ|цэтлік.

en: Apostrophe
be: Апостраф

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
