Triple fields (1.0.9) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: list
ka: სია

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: no
ka: არა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Details
ka: დეტალები

en: Table
ka: ცხრილი

en: Color
ka: ფერი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Key
ka: გასაღები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Above
ka: ზემოთ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
