Triple fields (1.0.9) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Details
mk: Детали

en: Date and time
mk: Датум и време
