Triple fields (1.0.9) - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Open
sk: Otvorené

en: Email
sk: E-mail

en: no
sk: nie

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Off
sk: Vypnúť

en: Inline
sk: V riadku

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Scale
sk: Škálovať

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Table
sk: Tabuľka

en: Color
sk: Farba

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Rows
sk: Riadky

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Hidden
sk: Skryté

en: Key
sk: Kľúč

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Above
sk: Nad

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Space
sk: Medzera

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Text format
sk: Textový formát

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Field types
sk: Typy polí

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: Unformatted list
sk: Neformátovaný zoznam

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
