Triple fields (1.0.10) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: no
bo: མིན

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Text area
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
bo: གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས། འདིར་སིལ་གྲངས་ཚེག་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་ཀྱང་འདུ།

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Display as link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཞིན་མངོན་པ

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Thousand marker
bo: སྟོང་རྟགས

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: Unformatted list
bo: རྣམ་གཞག་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽
