Triple fields (1.0.10) - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Open
eu: Ireki

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: no
eu: ez

en: Date format
eu: Data formatua

en: Url
eu: URLa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Table
eu: Taula

en: Color
eu: Kolore

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Integer
eu: Osokoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Key
eu: Giltza

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Ok
eu: Ados

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Above
eu: Gainean

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Text area
eu: Testu eremua

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Comma
eu: Koma

en: Display as link
eu: Esteka bezala erakutsi

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Date type
eu: Data mota

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Label display
eu: Etiketa ikusi

en: "On" label
eu: "On" etiketa

en: "Off" label
eu: "Off" etiketa

en: @title (value @number)
eu: @title (balioa @number)
