Triple fields (1.0.10) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан

en: Open
os: Конд у
