Triple fields (1.0.10) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය
