Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Custom
ar: مخصّص

en: Media
ar: وسائط

en: None.
ar: لا شيء.

en: About
ar: حول

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Password:
ar: كلمة المرور
