Triplestore Indexer (2.1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб
