Triplestore Indexer (2.1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Media
bg: Медия

en: None.
bg: Нищо.
