Triplestore Indexer (2.1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད
