Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Media
ca: Multimèdia

en: None.
ca: Cap.

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: About
ca: Detalls
