Triplestore Indexer (2.1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Custom
cs: Vlastní

en: Media
cs: Média

en: None.
cs: Žádný.

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: About
cs: Popis

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:
