Triplestore Indexer (2.1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Custom
cy: Addasu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: None.
cy: Dim
