Triplestore Indexer (2.1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Custom
da: Tilpasset

en: None.
da: Ingen.

en: Taxonomy Terms
da: Taksonomiord

en: About
da: Om

en: custom
da: tilpasset

en: Username:
da: Brugernavn:

en: Password:
da: Adgangskode:
